П’ятниця, 21 Червня, 2024

Коли на комп’ютерах Apple з’явиться віртуальна реальність

Найпопулярніші окуляри віртуальної реальності Oculus Rift уже скоро стануть доступними на ПК. Власники комп’ютерів Apple поки не зможуть ними скористатися. Творець Oculus Rift обіцяє додати підтримку Mac, «коли Apple випустить хороший комп’ютер».

В інтерв’ю ShackNews засновник компанії Oculus VR Палмер Лакі сказав: «Усе залежить від Apple. Якщо вони коли-небудь випустять хороший комп’ютер, ми зробимо це ». Він пояснив, що йому не подобається небажання Apple використовувати продуктивні ігрові відеокарти у своїх комп’ютерах. «Можна купити Mac Pro за $6000 з професійною відеокартою AMD FirePro D700, але вона все одно не відповідає рекомендованим вимогам для Oculus Rift».

Творець Oculus Rift каже, що зараз комп’ютери Apple непридатні до віртуальної реальності. «Якщо вони почнуть використовувати більш просунуті ігрові GPU, ми з радістю будемо підтримувати Mac, – каже він. – А поки що на ринку немає жодного комп’ютера Mac, який зміг би працювати з Oculus Rift».

Прийом замовлень на окуляри Oculus Rift уже стартував. Їх можна придбати за ціною $ 599, а перша партія надійде в продаж 28 березня.

Експерти кажуть, що цей рік стане роком віртуальної реальності. Вона буде однією з 10 головних тенденцій у 2016 році. Найближчими місяцями в продаж надійдуть відразу декілька пристроїв віртуальної реальності від Oculus, HTC, Sony та Microsoft. Допоможе вирішити, чи варто їх купувати зараз та на чому зупинити свій вибір, наш матеріал «Що потрібно знати про віртуальну реальність».

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися