Коли вільна лише одна рука: 5 найкращих ігор

Бовтаючись на поручні маршрутки, вільною рукою можна поринути в пригоди

Цікаво провести час можна, навіть якщо однією рукою тримаєшся за поручень маршрутки. Адже в іншій руці можна тримати смартфон, на якому можна запустити адаптовану для однієї руки гру.

  1. Crossy Roads

Поки їдете в автобусі, можна побути пішоходом, який переходить дорогу і намагається уникати автомобілів, котрі проїжджають повз. Це проста аркадна гра, яка не має якогось сюжету, але дозволить скоротати кілька хвилин. Азарт підвищують внутрішньоігрові монетки, збираючи які, можна набирати бали для розблокування додаткових умінь.

  1. Mekorama

Якщо гра на рівні рефлексів одного пальця не здається цікавою, тоді можна напружити мізки головоломкою. Одна з таких, якими можна керувати однією рукою, – Mekorama. Це тривимірний пазл, у якому необхідно провести персонажа крізь заплутані тривимірні структури.

  1. Orbital

Головоломка з елементами екшену – Orbital – вимагає від гравця вирішувати задачки, знищуючи кулі, які рухаються з елементами фізики. У безкоштовній версії доступний лише один ігровий режим. Гра потрапляла в десятку найкращих у Японії, Норвегії та Швейцарії, а журналісти New York Times назвали її одним із тих додатків, які роблять смартфон магічним.

  1. Temple Run 2

Одна з найпопулярніших ігор Android – безкінечний ранер Temple Run 2. У ньому необхідно на бігу збирати різноманітні фігурки, насолоджуючись чудовими віртуальними краєвидами.

  1. Badland

Бовтаючись на поручні маршрутки, вільною рукою можна поринути в пригоди з грою Badland. Попри її просте управління, необхідно у світі з елементами фізики пройти понад 100 унікальних ігрових рівнів. Під час проходження необхідно уникнути купи смертельних пасток та розгадати таємницю магічного лісу. А ще одиночні кампанії можна пройти вчотирьох зі своїми друзями.