У iPhone вперше з’явиться автофокус в фронтальній камері

Повідомляється, що Apple відмовилася від китайського виробника на користь LG Innotek - південнокорейської компанії. Вона постачатиме фронтальну камеру iPhone 14 одночасно з японською Sharp

Фронтальна камера iPhone 14 буде коштувати Apple втричі дорожче. Адже це буде перша така камера в айфонах з автофокусом. Високий цінник також пояснюється тим, що камеру частково виготовлятимуть в Південній Кореї.

Повідомляється, що Apple відмовилася від китайського виробника на користь LG Innotek – південнокорейської компанії. Вона постачатиме фронтальну камеру iPhone 14 одночасно з японською Sharp. Кажуть, що спочатку компанія планувала перейти на LG для фронтальної камери iPhone 15, але перенесла план на цей рік.

За чутками, ця зміна пов’язана з тим, що Apple перекласифікувала фронтальну камеру як компонент «високого класу» та побоюванням щодо якості китайських постачальників. За непідтвердженою інформацією, нова фронтальна камера коштує майже втричі дорожче, ніж камери в попередніх моделях iPhone.

Новина повторює попередні чутки від аналітика Мін-Чі Куо, який стверджував, що фронтальна камера iPhone 14 вперше підтримуватиме автофокус. Куо сказав, що всі чотири моделі iPhone 14 матимуть оновлену фронтальну камеру та ширококутну камеру з автофокусом.

Більш широка діафрагма дозволить більше світла проходити через об’єктив і досягати датчика передньої камери на моделях iPhone 14, що призведе до покращення якості зображення.

Куо сказав, що ці оновлення камери можуть забезпечити кращий ефект глибини різкості для фотографій і відео в портретному режимі, а автофокус може покращити фокус під час відеодзвінків FaceTime і Zoom. Для порівняння, передня камера на всіх моделях iPhone 13 має фіксований фокус і меншу діафрагму ?/2,2.

Наразі відомо, що LG Innotek готується до масового виробництва передньої камери iPhone 14 перед випуском пристрою у вересні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я