П’ятниця, 14 Червня, 2024

Компактних Android-смартфонів не варто чекати – вони невигідні

Цього року Apple вразила публіку своїм iPhone 12 mini, який має чудові габарити для використання однією рукою. При екрані 5,5 дюймів його корпус має розміри 131,5х64,2х7,4 мм. Сучасні лопатоподібні смартфони мають близько 165 мм у висоту та 75 мм у ширину, що робить їх незручними для однієї руки. Оскільки індустрія часто копіює Apple, багато хто почав сподіватися, що можна очікувати Android-девайси величиною з iPhone 12 mini. Але з’явилися неперевірені чутки, що випускати такі гаджети невигідно.

Популярний китайський інтернет-інсайдер Digital Chat Station написав, що виробники смартфонів не будуть змінювати свої виробничі лінії під компактні мобільники. Для них це фінансово невигідно, оскільки наявний попит на маленькі смартфони залишається надто малим, щоб покрити витрати на переобладнання фабрик.

Виробники смартфонів також відчувають дефіцит компонентів для компактних мобільників. Особливо це стосується невеликих екранів. Подібні компоненти через свій менший тираж також коштуватимуть дорожче загальнопоширених на сьогодні елементів. Digital Chat Station пояснює, що 5,4-дюймовий OLED-екран iPhone 12 mini є його найдорожчим компонентом.

Однак глава Redmi майже відразу після презентації Apple натякнув, що його компанія працює над новим компактним смартфоном. Дізнатися, наскільки це було правдою, можна буде під час презентації, яку Redmi проведе 27 жовтня 2020 року.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися