Вівторок, 28 Травня, 2024

4 кроки до прибуткового сайту

Якісно зроблений сайт — запорука успіху компанії. Якщо інтернет-ресурсом незручно користуватись, то він буде відштовхувати потенційних клієнтів, а фірма втрачати кошти. Підприємці та організації, які доручають розробку веб-сервісів студіям створення сайтів, набагато простіше витримують конкуренцію та мають більший прибуток.

  1. Простий дизайн

Дослідження спеціалістів зі Стенфорду показало, що у 75% користувачів враження про солідність та серйозність компанії складається на основі зовнішнього вигляду веб-сторінки. Важливо, щоб сайт відповідав сучасним тенденціям, був у стилі мінімалізму. Модні 20 років тому тіні та градієнти залишились в минулому і відлякують клієнтів.

  1. Швидкість

Згідно з дослідженням компанії SOASTA 53% опитаних закривають сайт, який не завантажився протягом 3 секунд. 28% користувачів переходять на ресурси конкурентів, якщо сторінка потрібного ресурсу довго не відкривається. Хороший спеціаліст завжди оптимізує зображення та відео так, щоб вони швидко завантажувались навіть на пристроях з мобільним інтернетом. Це дозволяє не втрачати потенційних клієнтів.

  1. Легка навігація

Якщо сайт робить людина без досвіду, то намагається зробити його оригінальним, розташувати кнопки та блоки меню на свій смак. Таким ресурсом користуватись буде незручно. Клієнт звик, що на більшості сайтів кнопки реєстрації та входу знаходяться у правій верхній частині, а посилання на сторінки соцмереж та інформація про фірму — знизу. Якщо користувачу доводиться витрачати час на пошук потрібної інформації чи функції, то він покине сайт. Тільки спеціаліст з досвідом добре знає, як зробити ресурс інтуїтивно зрозумілим для клієнта.

  1. Мобільна версія

Опитування компанії OuterBox свідчить про те, що 79% користувачів роблять покупки та замовляють послуги з мобільних пристроїв. 84% учасників дослідження повідомили, що зіштовхуються з труднощами, коли відкривають інтернет-площадки не на ПК. 40% інтернет-користувачів відмовляються від послуг та покупок на сайті, якщо він не має адаптованої версії під їх пристрій.

Якщо мобільна версія сайту виглядає некоректно або її взагалі немає, то клієнт звернеться до конкурента, який подбав про те, щоб його сторінка відкривалась на будь-якому гаджеті. Створюючи сайт для свого бізнесу, подбайте про комфорт користувачів та не змушуйте їх постійно зменшувати та збільшувати масштаб, щоб розгледіти текст чи попасти пальцем на кнопку.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися