В iOS з’являться інструменти стеження за ресурсом батареї

На початку 2018 року ми випустимо програмний апдейт iOS з новими функціями, які дають користувачам більше інформації про стан батареї у їхньому iPhone

В Apple не вийшло приховати навмисне сповільнення мобільних апаратів залежно від зношеності батареї. Тому компанія вирішила дозволити користувачам дивитися інформацію про батарею. Раніше для цього доводилося виконувати багато зайвих дій.батареї«На початку 2018 року ми випустимо програмний апдейт iOS з новими функціями, які дають користувачам більше інформації про стан батареї у їхньому iPhone, щоб вони могли самі спостерігати, чи впливає її працездатність на продуктивність», – йдеться в офіційному повідомленні компанії.

Таке розкриття апаратних характеристик є значним кроком, адже Apple намагається не розкривати «залізо» своїх продуктів. Компанія не говорить, скільки оперативної пам’яті мають її мобільники, яка ємність акумулятора тощо.

Нині при критичному стані акумулятора iOS вже виводить повідомлення, в якому радить замінити батарею. Однак користувачі з’ясували, що задовго до цього iOS, починаючи з версії 10.2.1, удвічі знижує частоту процесора. В офіційній заяві компанія повідомила, що така практика продовжиться в її майбутніх продуктах.

Коли Apple вже не змогла відмовчуватися, компанія відповіла, що так смартфон намагається підтримувати свою роботу, незважаючи на деградацію акумулятора. Вона також зробила акцію щедрості – знизила упродовж 2018 року вартість заміни акумулятора з $80 до $30.

Однак багатьом користувачам подібне виправдання не сподобалося – вони вважають, що так Apple підштовхувала споживачів до заміни смартфона на новий. Адже власник не знав, що смартфон знизив частоту через зношеність батареї. Натомість від бачив апарат, який починав гальмувати без видимих причин. За це на компанію подали кілька групових позовів, найбільший з яких вимагає компансацію трохи менше 1 трильйона доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я