П’ятниця, 12 Липня, 2024

Комп’ютерна гра Fortnite проведе власний кінофестиваль Short Nite

Гра Fortnite продовжує свої зусилля з розвитку віртуального метавсесвіту для розваг. Вона є не лише шутером, а й місцем, де проводять віртуальні концерти. А скоро в ній проведуть ще й кінофестиваль Short Nite.

Перегляд стрічок відбуватиметься в рамках ігрового режиму Fortnite Party Royale. У ньому немає битв, а натомість проводяться музичні концерти.  Також раніше користувачі Forntnite могли в ній дивитися повнометражні фільми, наприклад, «Бетмен: початок» та «Початок».

Кінофестиваль Short Nite триватиме 24 години. На ньому покажуть 12 стрічок, серед яких будуть переможці кінофестивалів Academy Award та Bafta. Ось перелік кількох назв: Bench, Makin’ Moves, Rollin’ Wild, Car Park, Maestro, Oktapodi, A Single Life, Catastrophe, Commuter Glitch, Creature Comforts, Lynx & Birds. Стрічки тривають близько 30 хвилин.

Гра Fortnite: Save the World в стилі королівської битви (усі проти всіх) вийшла у 2017 році від студії Epic Games. Із того часу вона стала феноменом, і якби гра Fortnite була вебсайтом, вона б конкурувала з Reddit та Amazon.

В Epic Games розвиває ігрову частину, запропонувавши камео різних відомих героїв, включаючи Джона Віка, Мандалорця, Мастера Шефа, Кратоса. Юзери нещодавно також змогли побути Месниками. Також компанія розвиває розваги всередині гри, дозволяючи юзерам відвідувати віртуальні концерти, кінотеатри тощо.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися