Неділя, 25 Лютого, 2024

Кондиціонери для великих приміщень: 4 моделі

Влітку кондиціонер стає одним з найважливіших і корисних пристроїв. Експерти інтернет-магазину «Алло» розповідали, які моделі підходять для приміщень з великою площею, в чому їх особливості і як вибрати оптимальний пристрій.

Вибираючи кондиціонер для великої площі, важливо правильно підібрати модель з досить високою потужністю. У таких приміщеннях одночасно багато людей, тому важливо забезпечити комфорт кожному. У цьому допоможуть виробничі кондиціонери для великих приміщень.

Neoclima NS-36AHE / NU-36AHE

Устройство може підтримувати комфортний мікрокрилат на площі до 100 м2. Прилад здатний охолоджувати, нагрівати, осушити та вентилювати повітря. Екран на внутрішньому блоці спліт-системи забезпечує зручне керування, а підключення через модуль Wi-Fi дозволяє віддалено регулювати настройки.

Cooper & Hunter CH-S24XN7

Модель підходить для приміщень площею до 70 м2. Купивши цей кондиціонер бренда Cooper&Hunter у магазині Allo, ви отримаєте пристрій з безліччю режимів: охолодження, опалення, осушування, вентиляція, турборежім, режим сну, авторежим. Система фільтрациї 7-SKY-технології з шести трехслойными фільтрами забезпечує ефективне очищення повітря від алергенів та інших забруднень.

Panasonic CS / CU-E28RKD

Модель сериї Deluxe розрахована на площу до 75 м2. Кондиціонер оснащено інверторним компресором, що дозволяє продовжити термін служби пристрою та економічно витратити електроенергію. Економії сприяє і технологія ECONAVI: за допомогою датчика присутності Human Sensor вона розпізнає людей у приміщенні і автоматично регулює роботу кондиціонера.

Leberg LBS-JRD36 / LBU-JRD36

Пристрiй сериї JORD Ionizer предназначений для примiщень, площею до 100 м2. Стильний дизайн, практичні функції, пневмо фільтр та вбудований іонізатор роблять кондиціонер кращим у своєму класі.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися