П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Користувачі Gmail отримають функції стандартних додатків Windows 10

Microsoft почала додавати в стандартні у Windows 10 програми «Пошта» та «Календар» функції, які будуть корисними власникам облікових записів поштової служби Gmail. Нові можливості мають стати доступними протягом наступних декількох тижнів. Спершу покращеними стандартними додатками зможуть скористатися учасники тестової програми Windows Insider, а потім – решта користувачів цієї операційної системи.

gmail

Стандартні додатки «Пошта» та «Календар» уже давно можуть співпрацювати з акаунтами Gmail. Новинка полягає в тому, що до наявних можливостей додадуться функції, які раніше були доступні виключно для користувачів облікових записів Outlook.com і передплатників Office 365.

А саме – споживачі Gmail отримають доступ до інструменту під назвою «Сортування пошти». Він дозволяє надавати пріоритет певним листам. Ця функція ділить папку «Вхідні» на дві частини: «Відсортовані» та «Інші». Подібна можливість спочатку з’явилася в поштовому сервісі Outlook, а потім – у стандартному додатку «Пошта» для Windows 10.

Також користувачі Gmail зможуть з мінімальними зусиллями відстежувати подорожі й поштові відправлення. Вони також зможуть легше стежити за улюбленими спортивними подіями, швидше здійснювати пошук тощо.

Щоб скористатися новими можливостями, необхідно буде дозволити Microsoft синхронізувати копію пошти, календаря та контактів з «хмарою» Microsoft Cloud.

Сама Google також продовжує вдосконалювати свій поштовий сервіс – через пошту Gmail можна переказувати гроші. Але поки тільки американські користувачі отримали таку можливість. Переказ відбувається без комісії, якщо банківський рахунок прив’язаний до акаунту Google Wallet або ж кошти переказуються з балансу Google Wallet. Комісія стягується, якщо гроші будуть переказуватися з кредитної або дебетової картки.

А з лютого Gmail перестав повноцінно працювати в Chrome для Windows XP і Vista. Інтерфейс поштового сервісу Gmail показує подібним користувачам попередження про припинення підтримки старих версій браузера Chrome. Щоб продовжувати користуватися поштою в повному режимі, необхідно буде оновити Chrome до версії 55. Однак користувачі Windows XP і Vista не зможуть інсталювати собі Chrome 55 – підтримка цих ОС завершилася. Найсвіжіша доступна для них версія Chrome має номер 49. Якщо не оновити ОС і браузер, Gmail продовжить працювати майже до кінця року. Однак у грудні сервіс почне перенаправляти користувачів Windows XP і Vista на базовий HTML-варіант інтерфейсу. У ньому немає різноманітних інтерактивних опцій, анімації та інших привабливих візуальних рішень.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися