Четвер, 13 Червня, 2024

Користувачі дивляться YouTube вночі швидше, ніж удень

YouTube повідомляє, що користувачі економлять у середньому понад 900 років на день. Свій час користувачі заощаджують, переглядаючи відео на вищій швидкості. Функція прискореного відтворення використовувалася для прискорення відео більш ніж у 85% випадків.

Швидкість 1,1x була найбільш використовуваною швидкістю. Трохи швидше, але не надто. YouTube каже, що швидкість 1,5x є найбільш часто використовуваною альтернативою, за якою йде 2x як найближча друга і 1,25x на третій.

YouTube також зазначає, що швидкість відтворення зростає, як правило, протягом дня. Вранці, починаючи з 6 години ранку, швидкість відтворення використовувалася не так часто, але користувачі почали пробувати високі швидкості з плином дня. Під час обіду, між 19:00 і 20:00, спостерігалося невелике зниження використання, а потім знову відновилося пізніше ввечері.

Дивлячись на використання 1,5-кратної швидкості, кількість користувачів, які дивляться відео на 1,5-кратній швидкості, почала різко зростати між 21:00 і 1:00.

Користувачі на копм’ютері також можуть прискорювати відтворення відео YouTube навіть понад максимальні 2х. Для цього встановіть у браузер розширення Enhancer for YouTube™ від автора Maxime RF. Воно доступне для браузерів Mozilla, Opera, Chrome.

Це розширення також дозволить постійно відтворювати всі відео на збільшеній швидкості. Стандарно YouTube скидає налаштування швидкості при закритті вкладки і доводиться щоразу заново виставляти прискорене відтворення.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися