Понеділок, 24 Червня, 2024

Злодії використовують камеру смартфона, щоб зазирати в тоновані автомобілі

Камера мобільного телефона стала найновішим інструментом крадіїв з автомобілів. Вона дозволяє зазирати крізь сильне тонування всіх вікон в автомобілі та бачити, які речі залишив необачний власник автомобіля.

Про використання злодіями камери мобільника в якості інструмента повідомила мемфіська телевізійна станція WREG. Згідно її звіту, будь-хто може бачити навіть крізь найтемніше тонування автомобільного скла, відкривши камеру на пристрої та піднісши об’єктив прямо до затемненого вікна.

Камера стала новим інструментом, який використовують крадії, що шукають в автомобілях гаманці та інші цінні предмети, які вони можуть викрасти та швидко перетворити на гроші.

Поліцейські в Мемфісі кажуть, що крадіжки з автомобілів є найпопулярнішим ненасильницьким злочином у місті.

Користувачі соціальної мережі Reddit в темі під назвою LifeProTips описували кілька місяців тому використання цього трюку з камерою. За їхніми словами, він працює вдень і вночі.

Інший користувач First_half_23 розкрив в цій темі фізику процесу, який дозволяє камері смартфона зазирати крізь сильно тоноване автомобільне скло. Сторона з меншою освітленістю може бачити сторону з більшою освітленістю. Прикладаючи камеру прямо на скло, освітлення зменшується до нуля, тим самим роблячи сторону з камерою телефону стороною з меншим освітленням. Таким чином, можна бачити, що знаходиться в салоні автомобіля.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися