МТС навчить ЖЕКи доброзичливості

Фото: www.depo.ua

Скоро звертатися до комунальників буде приємніше, адже вони навчаться хороших манер. У цьому їм допоможе проект «Доброзичливий ЖЕК», який запустили МТС та Київська міська державна адміністрація.

Ідея цієї ініціативи передбачає навчання співробітників ЖЕКів навичкам клієнторієнтованості. У рамках пілотного етапу проекту близько 100 начальників столичних ЖЕКів пройдуть спеціальну програму навчання, яку розробили корпоративні тренери «МТС Україна» з урахуванням особливостей роботи ЖЕКів та взаємовідносин з клієнтами.

«Зараз у країні і, зокрема, в Києві відбуваються позитивні зміни, ефективно реалізувати які можливо лише спільними зусиллями. На нашу думку, це правильна ідея, коли керівництво міста йде пліч о пліч з бізнесом у вирішенні соціальних питань, і ми готові допомагати та передавати досвід. Ми єдина сервісна компанія в Україні з більш ніж 20-річним досвідом роботи з клієнтами, який отримав міжнародне визнання, і ми готові ділитися цим досвідом абсолютно безкоштовно для розвитку нашої країни», – коментує начальник департаменту абонентського обслуговування «МТС Україна» Костянтин Воробйов.

Програма навчання складається з двох частин і проходить у форматі відкритого спілкування та практичних завдань. Перша частина присвячена доброзичливості, де учасники обговорять поняття клієнторієнтованості та її значимості в роботі з клієнтами, а також отримають нові інструменти й алгоритми роботи з різними типами звернень клієнтів. Друга частина тренінгу присвячена розвитку менеджерських навичок – постановка завдань, надання зворотного зв’язку, проведення нарад, – оскільки керівники ЖЕКів мають ефективно управляти і розвивати персонал.

У кінці кожної частини тренінгу учасники презентують свої практичні напрацювання із заданої теми, яка стосується безпосередньо роботи ЖЕКів. Таким чином, по завершенні навчання учасники отримають необхідні знання та навички для роботи з клієнтами і персоналом, які вони зможуть відразу ж застосувати на практиці.

Навчальний курс стартував – перше заняття пройшло 1 жовтня на Навчально-курсовому комбінаті (КП «Київжитлоспецексплуатація», вул. Баумана, 32).