Коти стали неочікуваною завадою супутниковому інтернету Ілона Маска

Супутникова інтернет-компанія Ілона Маска Starlink має амбітні плани з надання доступу в інтернет людям в будь-якій точці світу

Швидкісна передача даних супутниковим інтернетом Starlink стала жертвою домашніх котів. Вони буквально стають груддю та іншими своїми частинами тіла на шляху даних.

Супутникова інтернет-компанія Ілона Маска Starlink має амбітні плани з надання доступу в інтернет людям в будь-якій точці світу.

Антена Starlink виявилася популярною у кішок, яким, схоже, подобається її функція самоочищення від снігу. Тварини вмощуються на ній грітися, що уповільнює показ фільмів і впливає на швидкість інтернету.

Клієнти супутникового інтернету публікують фотографії котів, що притискаються до тарілки Starlink. Вона зв’язує користувача з більш ніж тисячею супутників. Юзери відзначають, що присутність злодійкуватих кішок сповільнила його роботу в інтернеті.

«Starlink чудово працює, поки коти не виявлять, що тарілка виділяє трохи тепла в холодні дні, – сказав один користувач Аарон Тейлор. – Не відключає його повністю, але безумовно уповільнює все»

Тейлор пояснив, що кішки вибрали супутникову тарілку добровільно, а не за необхідності. “У них є опалюваний котячий будиночок з водою і їжею, але трапляється -25С, і вони вирішують сісти на тарілку Starlink. Коли сонце сідає, вони повертаються в свій будинок”, – сказав він.

Чоловік планує перемістити тарілку з землі на більш високе місце для надійної роботи інтернету.

Starlink, підрозділ компанії Маска SpaceX, запустив понад 1600 супутників. Компанія, яка має дозвіл влади США на запуск до 12 000 супутників, заявляє, що послуга ідеально підходить для районів, де зв’язок був ненадійним або повністю недоступним.

До речі, супутники Starlink стали проблемою в космосі. У грудні 2021 року Китай звинуватив США в ігноруванні зобов’язань за міжнародними договорами після того, як космічна станція Тяньгун мало не була вражена супутниками Starlink.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я