Як оплачувати телефоном

Мобільні гаманці також дозволяють додавати кілька кредитних карт на один телефон, що добре для людей, які хочуть максимізувати винагороду за своїми кредитними картками

Мобільні гаманці існують вже деякий час, але їх не завжди легко зрозуміти початківцям. Оплата за допомогою телефону фактично є оплатою через кредитну картку. Просто інформація про кредитну картку зберігається в додатку телефону, а не на шматку пластику. Ось покроковий посібник із трьох найпопулярніших програм для мобільних гаманців: Apple Pay, Google Pay та Samsung Pay.

Чи безпечні мобільні гаманці?

Зберігання даних кредитної картки на телефоні в додатку мобільного гаманця безпечно. Програми для оплати за телефоном використовують ту саму технологію безпеки, що й безконтактні кредитні картки. Транзакції з оплатою по телефону використовують маркування, щоб замаскувати фактичний номер кредитної картки та захистити інформацію про картку від крадіжки.

Мобільні гаманці також дозволяють додавати кілька кредитних карт на один телефон, що добре для людей, які хочуть максимізувати винагороду за своїми кредитними картками, використовуючи різні карти в різних магазинах. Безконтактні платежі можна використовувати в деяких видах громадського транспорту.

Apple Pay

На смартфонах iPhone використовується вбудований мобільний гаманець Apple Pay. Відкрийте цей додаток, торкніться знака плюс і дотримуйтесь інструкцій, щоб додати нову кредитну картку в гаманець.

Як тільки ви додасте картку, банк або емітент картки підтвердять її. Звідти ви можете почати використовувати підтверджену кредитну картку в Apple Pay.

Якщо у вас iPhone з FaceID, двічі клацніть бічну кнопку. Телефон запропонує пройти аутентифікацію за допомогою Face ID або ввести свій пароль. Якщо на iPhone є Touch ID, прикладіть палець до сенсора.

Потім виберіть картку, яку хочете використовувати. Можна вибрати картку за замовчуванням під час налаштування. Піднесіть розблокований телефон до зчитувача безконтактних кредитних карт. Як тільки платіж пройде, ви побачите значок “Готово” на екрані телефону.

Оплата на Apple Watch

Володарі годинників Apple Watch також можуть проводити оплату через Apple Pay. Для цього Apple Pay повинен бути налаштований на iPhone, а годинник має бути підключений до смартфона.

Для оплати двічі клацніть бічну кнопку на годиннику. Карта за замовчуванням з’явиться першою, але можна прокрутити сторінку вниз і вибрати іншу карту. Після вибору піднесіть годинник до зчитувача. ПО завершенню платежу девайс видасть вібрацію.

Google Pay

На телефонах Android стандартним платіжним додатком є Google Pay. Відкрийте цей мобільний гаманець та почніть з додавання даних кредитної картки. Для цього її можна сфотографувати через цей додаток або ввести інформацію вручну. Дозвольте вашому банку або емітенту кредитної картки підтвердити картку.

Щоб здійснювати платежі Google Pay зі свого телефону, просто розблокуйте телефон і піднесіть його до зчитувача безконтактних кредитних карт. Якщо з’явиться синя галочка – платіж завершено.

Google Pay дозволяє встановити кредитну картку за замовчуванням для використання при здійсненні платежів. Якщо потрібно розплатитися іншою карткою, відкрийте Google Pay і оберіть зі списку потрібну. Потім піднесіть телефон до зчитувача кредитних карт, щоб здійснити платіж.

Samsung Pay

На телефонах Samsung доступний мобільний гаманець Samsung Pay. Відкрийте програму, натисніть “Почати” і створіть унікальний PIN-код. Потім дотримуйтесь інструкцій, щоб додати кредитні картки в Samsung Pay.

Для здійснення платежів з телефону відкрийте програму Samsung Pay, підтвердьте свою особистість за допомогою PIN-кода, сканування ока чи відбитка пальця. Потім піднесіть телефон до зчитувача безконтактних карт, і платіж відбудеться.

Функція улюблених карт Samsung Pay дозволяє легко перемикатися між кредитними картками перед здійсненням платежів по телефону. Проведіть пальцем вгору від нижньої частини екрана телефону, щоб отримати доступ до своїх улюблених карт, і виберіть карту, яку ви хочете використовувати для наступної покупки Samsung Pay.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я