П’ятниця, 21 Червня, 2024

Кремнієва долина пасе задніх у розробці машин без водія

Спеціалізовані технологічні й дослідницькі компанії відстають у розробці автопілоту для машин. Автовиробникам, за даними агентства Thomson Reuters, це вдається значно краще. Такі дані опублікував підрозділ із наукових досліджень та інтелектуальної власності Thomson Reuters у звіті «Стан інновацій у галузі самокерованих автомобілів у 2016 році». У ньому експерти проаналізували глобальні інновації в галузі за останні п’ять років, щоб можна було визначити кращих та спрогнозувати майбутнє.

Світовими лідерами у сфері інновацій для автономних автомобілів у 2015 році стали компанії Toyota, Denso, Hyundai, GM і Nissan. Серед технологічних і дослідницьких організацій лідерами є LG, Samsung, Google, Boeing, IBM, Amazon, Університет Карнегі-Меллон і Массачусетський технологічний інститут.

Одна тільки Toyota за останні п’ять років уже запатентувала більше 2000 подібних розробок, що вдвічі перевищує показники компанії Bosch, яка займає друге місце. Загалом, згідно зі звітом, із 2010-го по 2015 рік розробники продемонстрували більше 22 000 винаходів, пов’язаних із самокерованими автомобілями.

Техногіганти, такі як Apple, Google, Tesla, хоча й мають певні досягнення, але в них немає необхідного виробничого досвіду і потужностей, які є в автовиробників. Їхня наявність дозволяє перетворити дослідницькі концепти на життєздатний комерційний продукт. За даними аналітиків Thomson Reuters, у 2016 році буде більше подібних партнерських проектів між технологічними та автомобільними компаніями.

У 2016 році ми також побачимо більше перенесення технологій для автономних автомобілів із «суміжних» галузей: телекомунікацій, напівпровідникових технологій, електронних компонентів, цифрового зображення.

«Звичайно, у 2016 році автомобілі без водіїв ще не будуть переважати на дорогах. Але останні дані говорять про те, що їхня поява в найближчому майбутньому реальна. Ми не перестаємо захоплюватися все новими і новими створюваними технологіями. Колись було просто неможливо уявити, що автомобіль зможе переміщатися з однієї точки в іншу без повного контролю й управління. Але у XXI столітті ми зрозуміли, що при правильному співробітництві можливості технологій стають справді безмежними, – зазначив керівник підрозділу з наукових досліджень та інтелектуальної власності компанії Thomson Reuters Він Карахер. – Думаю, що спостереження за розвитком інновацій цього року буде дуже захопливим видовищем».

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися