Кур’єрські дрони: скоро в Україні

Компанія «Нова Пошта» хоче розпочати доставку посилок повітрям за допомогою безпілотних літальних апаратів. Прототип дрона-листоноші вже літає, але його експлуатації поки перешкоджають технічні та регуляторні проблеми, повідомила виданню ЛІГАБізнесІнформ керівник відділу маркетингових комунікацій Олена Яковенко на iForum-2015.

Прототип дрону «Нової пошти»

Керівник компанії Drone.UA, яка виступила ініціатором проекту в Україні, Валерій Яковенко розповів, що концепт безпілотника для доставки вантажів уже готовий. Продемонстрований гаджет може автоматично доставляти невеликі посилки вагою до 0,5 кг на відстань до 3-4 км. Час автономної роботи прототипу – 18 хвилин.

За його словами, сам новий сервіс можна запускати тільки після того, як з’явиться екосистема для регулювання автоматичної роботи транспортних дронів. На його думку, розробка і реалізація подібної екосистеми стане можливою вже в найближчі 5-10 років.

Українські компанії не перші, хто вигадав новий спосіб доставки товарів. Найбільший західний інтернет-магазин Amazon вже декілька років тестує своїх дронів у ролі кур’єрів.

 

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я