Куряче яйце зібрало найбільшу кількість лайків та встановило світовий рекорд

Деякі експерти припускають, що завданням такої публікації було показати, як легко у соцмережах можна закликати публіку навіть до безглуздих дій.

У соцмережі Instagram акаунт @world_record_egg опублікував 4 січня 2019 року фотографію звичайного курячого яйця. Під знімком був підпис: «давайте разом встановимо світовий рекорд та отримаємо пост з найбільшою кількістю лайків». А майже за два тижні після цього у світі зафіксували новий рекорд за кількістю лайків у соцмережі Instagram.

Фотографія яйця вже зібрала 27 млн позначок «подобається», значно перевершивши попереднє досягнення Кайлі Дженнер з 18 млн лайками. Ця телезірка опублікувала пост про народження своєї дитини у лютому 2018 року. Яйцеві побити рекорд вдалося всього лише 13 січня.

Кайлі відреагувала на звістку, що її топовий пост виявився цікавішим за яйце. Вона записала відео, на якому розбиває яйце.

View this post on Instagram

Take that little egg

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Поки що невідомо, хто та навіщо встановив новий світовий рекорд лайків. Деякі експерти припускають, що завданням такої публікації було показати, як легко у соцмережах можна закликати публіку навіть до безглуздих дій.