П’ятниця, 19 Липня, 2024

Лайкання та гортання стрічки постів у Facebook сьогодні екологічніше, ніж у 2016 році

Користувачі Facebook можуть бути більш спокійними за екологію під час перебування у цій найбільшій світовій соцмережі. Адже кожен юзер в рік викидає менше CO2, ніж в 2016 році, свідчить звіт Facebook.

Кожен із 2,85 млрд юзерів Facebook використовуючи її сервіси викидає в атмосферу 12 грамів діоксиду вуглецю в рік. Це в 25 разів менше, ніж у 2016 році, коли кожен юзер призводив до викидів 300 грамів CO2 в рік.

У компанії пояснюють таке значне поліпшення переходом на відновлювану енергію. В квітні соцмережа повідомила, що всі її операції працюють на “зеленій” енергії. Також вона досягла нульових викидів, прибираючи з атмосфери стільки ж парникових газів, скільки вона виділяє. Це стало можливим завдяки 94% зменшенню викидів порівняно з 2017 роком.

Стати більш “зеленою” Facebook також допомогло те, що більшість її працівників у 2020 році перебували вдома.

Наступна екологічна мета Facebook – досягти нульових викидів по всьому своєму бізнесу до 2030 року. Це означає зменшення викидів не лише власних сервісів Facebook, а й ланцюгів їхніх поставок. Один з перспективних напрямків цього – збільшення терміну використання апаратного забезпечення. Також компанія планує впроваджувати більшу екологічність у будівництві.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися