Середа, 17 Липня, 2024

LG значно збільшила покриття 6G

Компанія LG Electronics провела успішну демонстрацію передачі даних в мережі 6G. Шосте покоління зв’язку використовує хвилі терагерцового діапазону і тому має невелике та нестабільне покриття. Інженерам LG вдалося створити нові підсилювачі, які роблять покриття стабільним.

Фахівці LG та науковці європейського інституту Fraunhofer-Gesellschaft у Берліні продемонстрували передачу даних в мережі шостого покоління на відстані 100 метрів.

Радіохвилі в ультраширокосмуговому частотному діапазоні 155-175 Гц мають надкоротке покриття. Одна з причин цьому – значні втрати в антені передавача та приймача.

Для забезпечення збільшеної дистанції покриття 6G спеціалісти розробили нове покоління підсилювачів зв’язку. Вони також створили технології адаптивного формування променя та антену з високим підсиленням для мереж 6G.

У LG очікують, що комерційні мобільні мережі 6G можуть почати з’являтися у 2029 році. Роботи над стандартизацією цієї технології зв’язку розпочнуться у 2025 році.

Шосте покоління зв’язку надасть швидшу передачу даних, меншу затримку та вищу надійність порівняно з 5G. За допомогою 6G стане можливо реалізувати концепцію фонового інтернету усього (Ambient Internet of Everything, AIoE), яка надасть постійне повсюдне підключення онлайн для будь-яких гаджетів.

Раніше цього літа Samsung продемонструвала прототип робочої мережі 6G, в якій вдалося передати дані на відстані 15 метрів. Швидкість обміну інформацією склала 6,2 Гбіт/с, що ненабагато вище рекордних показників у мережі 5G, в якій вдалося досягти 5,23 Гбіт/с.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися