Субота, 25 Травня, 2024

Android не заряджається. Що робити?

Смартфон став обов’язковим аксесуаром і його потрібно щодня заряджати. Іноді девайс перестає нормально заряджатися. Ось, що можна спробувати, якщо Android не заряджається.

1. Перезавантажте телефон

Сьогодні майже кожна мікросхема має власну прошивку і ніхто не знає якість коду в ній. Може так статися, що з якихось причин прошивка якогось чипа, що бере участь у заряджанні, не дає або не сприймає команду. Тому найперша дія при проблемах із заряджанням – перезавантажити смартфон.

2. Переведіть смартфон у безпечний режим

Якщо звичайне перезавантаження не допомогло, можна спробувати завантажити смартфон у безпечний режим. В ньому не завантажуються сторонні додатки. Вони можуть якимось чином впливати на заряджання.

Для переходу в безпечний режим зверніться до інструкції до свого Android. Найчастіше для цього необхідно затиснути кнопку живлення для виклику меню та обрати відповідну кнопку на екрані

3. Спробуйте інший зарядний кабель

Конектори USB-C розраховані приблизно на 10 000 підключень, але це в лабораторних ідеальних умовах. В реальності конектор може зноситися значно швидше. Тому коли програмні способи відновити заряджання не допомагають, спробуйте інший зарядний кабель. Він матиме новіший роз’єм та може нормалізувати заряджання.

4. Спробуйте інший зарядний пристрій

Переконайтеся, що зарядний пристрій працездатний. Це можна зробити, підключивши до нього на зарядку інший смартфон. Або можна скористатися іншим зарядним пристроєм.

5. Ремонт порту USB

Якщо заміна кабелю і зарядного пристрою не допомогла, тоді найбільш ймовірною причиною відсутності заряджання є поламка порту USB в телефоні. Стисненим повітрям продуйте його від пилу та уважно подивіться на його стан. Зубочисткою дуже легенько похитайте елементи порту – вони повинні бути надійно зафіксованими. Не повинно бути вигнутих контактів, а самі контакти повинні мати блискучий золотистий колір. Якщо елементи хитаються або є вигнуті контакти чи вони незрозумілого кольору – допоможе лише заміна порту USB.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися