П’ятниця, 12 Липня, 2024

Лікарі побачать пацієнтів наскрізь

Скоро лікарі зможуть виконувати медичні процедури, особливо операції та ін’єкції, швидше, адже на власні очі бачитимуть нутрощі хворого в реальному часі. Таку можливість їм надасть система 3D-голограм, яку створюють в ізраїльському стартапі RealView Imaging Ltd.

Створена компанією технологія дозволяє лікарям у реальному часі бачити анатомію пацієнта та взаємодіяти з нею за допомогою стилуса або руки. Зображення внутрішніх органів може висіти в повітрі або його можна проектувати на тіло хворого для наочності. Одне з клінічних випробувань такого рішення передбачало операцію на аорті дворічного малюка в ізраїльському медичному центрі імені Шнайдера. Зображення цієї судини було постійно перед очима хірурга, оскільки нова система проектувала його на тіло дитини.

Дані для візуальної картинки надає рішення від Philips Healthcare – набір рухомих рентгенівських апаратів, які постійно сканують тіло пацієнта та пересилають дані в центральний комп’ютер. Він генерує з цієї інформації тривимірну модель, яка вже потім відображається у вигляді голограми в повітрі.

Автори новинки кажуть, що така система дозволяє зменшити час на медичні процедури, оскільки лікарі працюють не з уявними моделями органів, а бачать їхній поточний стан у реальному часі. У компанії кажуть, що очікувати появи такої техніки в медичних закладах варто не раніше 2016 року.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися