Субота, 24 Лютого, 2024

Про що пишуть 27 листопада

Австралійська Guvera спробує заробити на українських меломанах
Музичний сервіс Guvera, що працює у 20 країнах світу, оголосив про вихід в Україну і Росію. А в найближчі 12 місяців він стане доступний ще в 16 країнах. Про це йдеться в повідомленні компанії Omnifone, яка надає послуги хмарної музичної платформи MusicStation для Guvera і ще кількох сервісів з легальною музикою, пише Капітал.

ЄС проти США: Google пропонують розбити на шматки
Європейський парламент готується до обговорення дивного питання: чи варто розділити компанію Google на кілька окремих сервісів? В американських колег сама ідея викликає всі можливі негативні емоції – від здивування до обурення, пише Vestifinance.ru.

Прошивка SOHO-роутера
3DNews.ru розповідає про основні особливості внутрішньої будови сучасних прошивок SOHO-маршрутизаторів з наголосом на популярне нині оточення на базі Linux. Короткий список порушених тем такий: завантажувач, ядро і кореневі файлові системи, комерційне ПЗ і сторонні прошивки, робота з USB-пристроями, особливості підключення до інтернету, використання IPTV та VoIP, питання безпеки, а також додаткові можливості вбудованого ПО.

Огляд смартфона Huawei Ascend G7
Техніка дорожчає, продавці панікують і задирають ціни навіть надмірно – купити нормальний смартфон за розумні гроші стає все складніше. Тим цікавіше виглядає Huawei Ascend G7 – симпатичний апарат в металевому корпусі, заснований на новій платформі Qualcomm Snapdragon 410, з 13-Мп камерою, LTE, NFC та іншими частинами джентльменського набору, розказує 3DNews.ru.

Огляд планшета Bliss Pad M8041
Під торговою маркою Bliss випускається безліч різних типів пристроїв: клавіатури, відеореєстратори, колонки, годинники, зовнішні акумулятори, електронні книги і навіть сканери. Завершують цей ряд планшети. У даному огляді Ferra.ru розглянув 8-дюймову модель Bliss Pad M8041.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися