Ліміт передачі файлів у WhatsApp зросте в 20 разів – можна буде передати до 2 ГБ

Учасники програми тестування повідомляють, що вони можуть передавати файли до 2 ГБ. До цього часу обмеження розміру передачі у WhatsApp було встановлено на 100 МБ

Одна з найпопулярніших у світі платформ для комунікації WhatsApp незабаром може збільшити ліміт передачі файлів у 20 разів. Існуючі ліміти є вкрай малими для сучасних мультимедійних файлів та викликають багато критики.

Учасники програми тестування повідомляють, що вони можуть передавати файли до 2 ГБ. До цього часу обмеження розміру передачі у WhatsApp було встановлено на 100 МБ.

Поки що нова можливість доступна невеликій кількості користувачів в Аргентині. Але експерти припускають, що WhatsApp розглядає збільшення ліміту глобально в усьому сервісі.

Обмеження розміру файлу в 100 МБ сьогодні є замалим для передачі якісних зображень та відео. Для контексту, 45-секундне відео, зняте на OnePlus 9 Pro, займає приблизно 115 МБ у пам’яті.

Останній раз WhatsApp підвищив ліміт з 16 МБ до 100 МБ у 2019 році. Тоді з такого рішення у Twitter кепкував конкурентний комунікаційний сервіс Telegram. Якщо WhatsApp розширить ліміт до 2 ГБ на всю свою базу користувачів, тоді ця платформа обжене Telegram з його лімітом 1,5 ГБ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я