Вівторок, 23 Квітня, 2024

Магазин Google Play показуватиме реальний обсяг завантаження

Google-Play[1]

Офіційний магазин додатків Android став показувати реальний розмір програм та оновлень для них. Крім того, розробники показали спеціальний алгоритм, який зменшує розмір файлів апдейтів.

Завдяки нововведенням ми бачитимемо, скільки реально місця в пам’яті займе та чи інша програма. До цього в магазині відображалася лише інформація про інсталяційний файл APK, до якого часто треба було довантажувати кеш, оновлення тощо. Окрім цього, в Google Play також буде простіше визначити, скільки місця потрібно для апдейту вже встановленої програми – магазин показуватиме його розмір.

У Google Play також доведеться менше завантажувати завдяки новому дельта-алгоритму bsdiff. Він завантажуватиме лише нові ділянки коду, а не весь APK, як це відбувається зараз. Розробники стверджують, що новий алгоритм підійде для 98% оновлень додатків. Як приклад вони навели браузер Chrome: великий апдейт з версії М46 до М47 за стандартною схемою мало розмір 22 МБ. Використання bsdiff дозволило зменшити його до 12,9 МБ. Незначне оновлення версії М47 у старому форматі «важило» 15,3 МБ, нова версія займає 3,6 МБ.

Нововведення вже впроваджуються і стануть доступними найближчим часом.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися