Вівторок, 23 Липня, 2024

Майкрософт заборонила Android і змушує персонал у Китаї купити iPhone

Корпорація Майкрософт забороняє використання телефонів Android працівникам компанії на робочих місцях у Китаї з міркувань конфіденційності та безпеки. З вересня співробітникам Microsoft доведеться відмовитися від своїх пристроїв на базі Android та купити iPhone.

Співробітникам Китаю знадобляться спеціальні додатки для iPhone, щоб підтверджувати свою особу під час входу на робочі комп’ютери чи телефони. У внутрішній записці, оприлюдненій виданням Bloomberg, підкреслюється глобальна ініціатива Microsoft Secure Future Initiative, яка передбачає використання програм Microsoft Authenticator і Identity Pass для всіх співробітників.

Корпорація Майкрософт вирішила заборонити телефони Android, оскільки Google Play Store недоступний у материковому Китаї. Замість цього користувачі Android повинні покладатися на магазини додатків місцевих постачальників смартфонів, таких як Huawei і Xiaomi. Тим не менш, Microsoft вирішила заблокувати доступ до своїх корпоративних ресурсів з цих пристроїв, оскільки «на них відсутній мобільний сервіс Google у країні».

Microsoft продасть iPhone 15 будь-якому співробітнику з телефонами Android. Що ще цікавіше, навіть офіси Microsoft у Гонконзі, де доступні сервіси Google, також вимагатимуть використання пристроїв iPhone.

Bloomberg зазначає, що Microsoft почала нарощувати заходи безпеки в усьому світі після того, як зазнала повторних атак з боку державних хакерів. Кілька місяців тому виконавчий віце-президент компанії Чарлі Белл написав: «Ми робимо безпеку нашим головним пріоритетом у Microsoft понад усе — над усіма іншими функціями».

У зв’язку з недавнім порушенням, пов’язаним з Росією, яке було виявлено в січні та вплинуло на десятки урядових установ США, включаючи Державний департамент, Microsoft хоче забезпечити безпеку своїх співробітників і партнерів. Компанія навіть має намір працювати швидше, щоб усунути вразливості хмари та ускладнити хакерам крадіжку облікових даних.

Хоча використання iPhone не гарантує повного захисту від можливих атак, Microsoft може принаймні гарантувати, що співробітники зможуть мати власні програми автентифікації без проблем. Крім того, Apple пропонує спеціальні функції конфіденційності, такі як режим блокування, для тих, хто вважає, що може постраждати від хакерських атак.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися