Неділя, 19 Травня, 2024

Носимі пристрої і «розумний» одяг зароблять $10 млрд

У 2015 році носимі пристрої, такі як «розумні» годинники і фітнес-трекери, принесуть виробникам $3,3 млрд. Але вже за 5 років цей ринок зросте втричі. Таких висновків дійшли дослідники з Juniper Research, які проаналізували тенденції і швидкість розвитку ринку мікроелектроніки.

Попит з боку рядових споживачів стане одним з основних чинників зростання. А використання сенсорів у спортивному одязі залишається головною рушійною силою цього ринку. «Розумний одяг» уже сьогодні успішно використовується спортсменами і тренерами для відстеження маси показників, які дозволяють скорегувати підготовку і зібрати унікальну статистику під час змагань.

Одним із прикладів такого розвитку може бути недавня партнерська угода між Національною футбольною лігою (NFL) США і компаніями Microsoft і Zebra Technologies. Останні створили технології, які в режиму реального часу візуалізують показники спортсменів та будують наочні графіки. Так глядачі спортивних матчів краще розумітимуть, що відбувається на полі.

У споживчому секторі носимі пристрої розвиватимуться в напрямку збільшення кількості датчиків і сенсорів. Вони дозволять збирати нові дані. наприклад, пульс і вміст вуглекислого газу в крові. До того ж збільшуватиметься точність вимірювань. Сьогодні її вистачає для коригування фітнес-навантажень, але недостатньо для використання цих показників у медичних цілях.

Експерти також кажуть, що збір біометричних даних стане обов’язковою умовою для оцінки персоналу, особистих контрактів спортсменів і середньострокового прогнозування. Вони припускають, що корпорації вимагатимуть від своїх співробітників носити браслети, які зніматимуть і передаватимуть їхні біометричні дані.

Що стосується споживчої електроніки, то аналітики Juniper Research не бачать передумов до того, щоб розумні годинники стали популярнішими, ніж зараз. Сьогодні 70% споживчих носимих пристроїв – варіація на тему фітнес-трекерів, кажуть експерти.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися