Середа, 29 Листопада, 2023

Майже 100 000 людей віддали свої очі за безкоштовну криптовалюту

Проєкт Worldcoin, який обіцяє кожному безкоштовну криптовалюту в обмін на їхні очі, планує поширити криптовалюти серед 1 мільярда людей. Він уже обміняв очі 100 000 людей на віртуальні гроші.

Worldcoin розповсюдила близько 30 апаратних пристроїв для сканування райдужної оболонки для перших користувачів на чотирьох континентах. Вони отримують винагороду за реєстрацію більшої кількості людей. Worldcoin Orbs фотографує очні користувача, створюючи унікальний код, який можна використовувати для отримання безкоштовних цифрових маркерів.

Розробники проекту заявили в четвер, що планують випустити сотні сканерів у найближчі місяці і в кінцевому підсумку розповсюджувати 4000 пристроїв на місяць. Команда планує запустити мережу криптовалют на початку наступного року і почати роздавати токени в цей час. Вони не сказали, скільки користувачів можуть очікувати на отримання криптовалюти.

Worldcoin є однією з найбільш амбітних і найскладніших спроб роздати криптовалюту населенню світу, подібно до економічної концепції універсального базового доходу. Проект вже зіткнувся з критикою, і навіть його розробники визнають, що «результат невизначений».

Алекс Бланія, співзасновник Worldcoin, заперечив, що проект порушить конфіденційність людей, сказавши, що кулі перетворюють сканування райдужної оболонки ока в унікальні рядки букв і цифр, перш ніж остаточно видалити зображення.

Отриманий код буде просто використовуватися, щоб перевірити, чи користувач вже претендував на частку токенів Worldcoin.

«Навіть якби я мав вашу сітківку у тій чи іншій формі, у мене не було б шансів дізнатися, хто ви насправді в блокчейні», — сказав Бланія. Worldcoin побудований на блокчейні Ethereum.

Бланія сказав, що близько 130 000 людей зареєструвалися в проекті, і що токен буде цінним як технологія, яку можна використовувати для нових фінансових додатків.

Команда, яка стоїть за Worldcoin, зібрала 25 мільйонів доларів венчурного капіталу, включаючи раунд фінансування під керівництвом Андріссена Горовіца. Сем Альтман, колишній президент акселератора стартапів Y Combinator, також є інвестором та співзасновником проекту. Альтман був активним прихильником універсального базового доходу, концепції надання людям безкоштовних грошей на регулярній основі.

Worldcoin планує випустити 10 мільярдів токенів загалом, 80 відсотків піде на користувачів, 10 відсотків – на інвесторів компанії, а ще 10 відсотків – на фундамент для виробництва сфер та розвитку мережі.

Бланія сказав, що співзасновники та співробітники отримають частину токенів фонду, відмовившись надати точну цифру. Речник Worldcoin сказав, що компанія планує створити фонд до дебюту мережі.

Як і багато інших криптовалютних проектів, токени Worldcoin не підтримуються жодними твердими активами і можуть коливатися у вартості залежно від їх популярності.

За підрахунками Worldcoin, протягом перших двох років роботи мережі вона може охопити понад 1 мільярд людей, за умови, що люди продовжуватимуть реєструватися з такою ж швидкістю.

Люди, які зареєструються в Worldcoin, з часом отримають повний розподіл жетонів за заздалегідь спланованим графіком передачі, який, за словами Бланія, все ще розробляється.

Worldcoin досі розповсюджував кулі в 12 країнах Африки, Південної Америки, Європи та Азії. Найпродуктивніший власник кулі зареєстрував понад 10 000 людей у Чилі, найнявши 20 осіб, які працюють позмінно, повідомляє компанія.

1 коментар

  1. Меня незабудте !!!???????????????????????????????…??????..??..?????…??????????????

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися