Четвер, 29 Лютого, 2024

Як розблокувати iPhone без паролю

Захист контенту всередині смартфона паролем є звичною справою, і настільки ж звичною є ситуація, коли цей пароль не вдається згадати. Існує кілька способів, які варто спробувати, щоб отримати доступ до свого iPhone.

iCloud для відновлення доступу

Забутий пароль найпростіше скинути через відновлення iPhone до попереднього бекапу. При відновленні через iCloud є надія, що при відновленні буде створена резервна копія всіх даних, що видаляються з пристрою в процесі відновлення.

Увійдіть у сервіс iCloud.com з вашим акаунтом Apple ID на комп’ютері або планшеті. Натисніть “Знайти iPhone” та відшукайте розміщення свого iPhone на карті, після чого натисніть на нього. Натисніть кнопку стирання iPhone.

У процесі стирання через iCloud смартфон скидається до заводських налаштувань. Після цього можна відновити вміст девайсу з останньої наявної у iCloud резервної копії. Однак пам’ятайте, що при цьому ви втратите інформацію, яка з’явилася в пам’яті iPhone після створення цієї резервної компії.

Відновлення доступу через Finder

Хоча Apple рекомендує створювати резервні копії з допомогою iCloud, деякі власники iPhone використовують метод резервного копіювання через Finder. Якщо ви також використовуєте цей метод, відновити айфон можна наступними кроками.

Відкрийте Finder на комп’ютері, який використовується для резервного копіювання iPhone. Підключіть iPhone до комп’ютера за допомогою кабелю і щойно Finder розпізнає iPhone, натисніть на значок iPhone.

Знайдіть опцію “Відновити резервну копію” і Finder повинен за замовчуванням використовувати останній бекап.

Введіть дані облікового запису Apple ID після запуску відновлення та дочекайтеся завершення процесу. Після цього потрібно буде вручну повторно завантажити свої програми, музику, книги, фотографії.

Розблокування через iTunes

Користувачі macOS, які все ще використовують версії High Sierra або Mojave, також можуть спробувати відновлення через iTunes. Для новіших версій macOS Catalina і Big Sur додаток iTunes недоступний.

Першим кроком переведіть смартфон в режим відновлення прошивки DFU. Як тільки на дисплеї iPhone з’явиться логотип з проханням підключення до iTunes, запустіть цей додаток на Mac та відновіть смартфон за допомогою резервної копії iTunes.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися