Неділя, 25 Лютого, 2024

Майже половина світу має швидкісний мобільний інтернет

Компанія Ericsson опублікувала чергове видання звіту Ericsson Mobility Report за другий квартал 2015 року, в якому йдеться про те, що рівень проникнення стільникового зв’язку в усьому світі склав 99%.

 

У період з 1 квітня по 30 червня було зафіксовано більше 53 млн нових мобільних підключень, а загальна кількість підключених SIM-карток досягла 7,2 млрд. Фактична кількість абонентів стільникового зв’язку у світі становить близько 4,9 млрд – деякі користувачі мають більше однієї SIM-картки. Перше місце в списку країн з найбільшою кількістю нових підключень зайняла Індія (12 млн), на другому місці йде М’янма (5 млн), далі йдуть Нігерія (4 млн), США (4 млн) і Бангладеш (3 млн).

За вищевказаний період у світі зафіксовано близько 140 млн нових підключень до мереж мобільного широкосмугового доступу. За останній рік зростання склало 25%, а сумарна кількість підключень до таких мереж наблизилася до позначки 3,1 млрд.

Доступ до мереж GSM отримали 70 млн нових користувачів, при цьому частка користувачів, які мають доступ тільки до технології GSM, зменшилася на 80 млн осіб. У мережах WCDMA і HSPA було зареєстровано 50 млн нових підключень, у мережах LTE – 115 млн підключень. Сумарна кількість підключень у мережах LTE перевищила 740 млн.

Мобільний трафік за останній рік зріс на 55%, сьогодні кожного місяця користувачі мобільних пристроїв у всьому світі генерують більше 4 ексабайт (4 млн терабайт) трафіку.

 

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися