Середа, 6 Грудня, 2023

Як додати відміну та повтор у Android

Майже 7 років після випуску та монопольне положення у мобільному світі – а в Android досі бракує функцій, які на інших ОС здаються невід’ємною частиною. Однією з таких опцій є відміна та повтор уведення тексту. Але її можна додати за допомогою сторонньої утиліти.

Для реалізації цієї функції знадобиться утиліта Inputting+, яка розповсюджується безоплатно, але має платну версію з кількома додатковими можливостями.

Щоб програма могла працювати з текстом, необхідно дозволити їй доступ до буферу обміну, активувавши опцію в розділі «Спеціальні можливості» в налаштуванні Android. Це також дозволить перетворити додаток на сховище паролів – дану опцію можна активувати в налаштуваннях. А щоб хтось сторонній не зміг їх переглянути, збережені шматки тексту можна захистити PIN-кодом.

Після інсталяції Inputting на екрані з’явиться плаваюча іконка синього кольору. Програма відстежуватиме будь-який надрукований на гаджеті текст та запам’ятовуватиме його. Якщо необхідно повернутися до попередніх варіантів написаного, потрібно тапнути по цій іконці, і Inputting+ покаже вікно з опціями.

Із цим додатком можна не лише відміняти та повторювати введення вже набраних фраз. Він також дозволяє шукати та замінювати в тексті фрази. Платна версія також поліпшує буфер обміну в Android, але для цього можна скористатися і безоплатними програмами.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися