Субота, 13 Липня, 2024

Мексиканські туристи отримали податок на селфі

Відтепер за фотографії поряд із мексиканськими пам’ятками культури доведеться платити. Так зробили в національному парку Тулум у Мексиці. Чиновники вирішили, що люди, які хочуть фотографуватися на тлі пейзажів Карибського моря і місць археологічних розкопок одного з останніх міст майя, повинні платити за це.

Один із гідів парку Джуліо Віллагомес Віллалобос зазначає, що введення плати за використання мобільних телефонів, планшетів, фотокамер, екшн-камер та інших гаджетів викликало суперечки серед туристів. Але адміністрація парку нічого не може вдіяти – «податок на селфі» встановив Секретаріат фінансів і державного кредитування Мексики.

Тепер кожен турист зобов’язаний оплатити можливість зйомки в парку – 45 песо (близько 65 грн) за кожен пристрій. При цьому вхідний квиток у парк коштує 60 песо (83 грн).

 

Щорічно в Тулум приїжджає більше двох мільйонів туристів. Так що плата за селфі дозволить парку серйозно збільшити виручку і дати кошти для проведення нових досліджень. У парку також стверджують, що додатковий збір ввели для підвищення безпеки туристів. Селфі – заняття небезпечне, а оплата за них дасть кошти на екстрену евакуацію або надання медичної допомоги.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися