Вівторок, 23 Липня, 2024

Men in Black: Global Invasion: як Pokemon GO, тільки з бластерами

Схоже, франшиза «Люди в чорному» поповнилася не тільки новим фільмом, а й мобільного грою, побудованою на механіці Покемон GO з використанням доповненої реальності. Проект анонсований під назвою «Men in Black: Global Invasion».

Гравця перетворюють на справжнього Агента, який повинен відстежувати, захоплювати або знищувати інопланетян, які загрожують мирному земному існуванню. Геймплей здебільшого нагадує Pokemon GO і передбачає необхідність заходити в реальні локації для пошуку і боїв з інопланетянами. Бойова механіка з елементами AR.

Битися доведеться проти більш ніж 40 різних «порід» інопланетян, яких можна колекціонувати і прокачувати під час проходження. З багатьма з них фанати знайомі за фільмами. До речі, видадуть цілу тонну кіношної зброї, з деатомізатором включно.

Щоб взяти участь, для початку потрібно зайти на офіційний сайт проекту і зареєструватися. За попередню реєстрацію гравцям обіцяють бонуси.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися