Неділя, 14 Квітня, 2024

Менше порушень, більше пінг-понгу

У сучасному мегаполісі зеленого сигналу світлофора часто доводиться очікувати по декілька хвилин, і тому деякі пішоходи вирішують перевірити свою вдачу та перебігти дорогу на червоний. Це часто призводить до ДТП, тож німецькі студенти придумали, як зацікавити людей стояти на місці. Вони пропонують їм пограти у пін-понг.

Вони запропонували встановлювати на пішохідних переходах невеликі коробки ActiWait, які схожі на кнопки для включення зеленого сигналу. У цей девайс із сенсорним дисплеєм додатково вбудували гру «пінг-понг», з якою користувачі можуть розважитися під час чекання. Ідентичні пов’язані пристрої встановлюються з різних сторін дороги, що дозволяє побачити суперника до початку гри і оцінити свої сили.

Прототипи ActiWait вже випробували на декількох переходах німецького міста Хільдесхайм. Для розгортання свого проекту студенти мають пройти офіційну перевірку, і тому вони збирають на Indiegogo кошти для цього. Якщо ідея виявиться успішною, тоді міста зможуть встановлювати таку систему вже в 2015 році.

Після цього розробники планують випускати інші продукти, які допоможуть пішоходам чекати зеленого сигналу. Наприклад, вони хочуть створити новинну стрічку, навігаційного гіда та системи навчання дітей правилам дорожнього руху.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися