Вівторок, 23 Липня, 2024

Месенджер Microsoft Teams перетворить смартфони на рації

Суть використання сучасного смартфона сьогодні – переважно додатки для комунікації. Навіть люди за сусідніми робочими місцями часто пишуть в месенджерах один одному. Однак ці програми виявляються незручними для голосової комунікації в реальному часі. Тому корпоративний месенджер Microsoft Teams отримав функцію, з якою смартфон чи планшет можна буде використовувати як альтернативу рації.

У Microsoft кажуть, що нова можливість дозволить не брати рації людям, яким ці деваси потрібні. Вони зможуть обійтися Microsoft Teams, пересилаючи голосові повідомлення в реальному часі по мобільній мережі або Wi-Fi.

Розробники також кажуть, що використання Teams замість рацій дозволяє убезпечити комунікацію. Радіосигнали, які транслюють рації, не шифровані і їх може прослухати будь-який радіолюбитель.

Функція рації у Teams підтримуватиме професійні гарнітури, наприклад, Jabra BlueParrot та  Klein Valor Speaker, які дозволять спілкуватися не беручи смартфон в руки.

Microsoft Teams – корпоративна платформа, яка об’єднує у віртуальному просторі чат, зустрічі, замітки і вкладення. Розроблена компанією Microsoft для конкуренції з популярним корпоративним рішенням Slack. Сервіс представлений в листопаді 2016 року і є частиною пакета Office 365, а також інтегрований з Skype.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися