Четвер, 25 Липня, 2024

На автомобілях з Android Auto можна запускати комп’ютерні ігри

Google, мабуть, слідом за Tesla, вирішив дати власникам інших машин можливість грати на екрані мультимедійної системи авто. Додаток Android Auto отримав підтримку простих комп’ютерних ігор. Вони засновані на колекції зібраних Google HTML5-ігор під назвою GameSnacks.

У версії Android Auto 6.7 з’явився новий ярлик GameSnacks. При тапі на ньому з’являється колекція невеликих та простих ігор на двигуні HTML5. Функція наразі знаходиться в бета-режимі.

Колекцію ігор GameSnacks створили у Google в 2020 році для смартфонів зі слабким апаратним начинням та повільним інтернетом. Адже в середньому ігри на таких апаратах завантажуються за 12 секунд, що занадто довго, на думку Google. Гра Teams із колекції GameSnacks готова приблизно за 4 секунди.

Google вкладає значні зусилля, щоб закріпитися на автомобільному ринку зі своєю операційною системою Android Automotive. Її використовує багато автовиробників і щороку з’являються десятки нових автомобілів на цій ОС. Для приваблення програмістів Google уніфікує розробку для Auto та Automotive. З великою ймовірністю ігрова колекція GameSnacks з часом стане вбудованим компонентом Android Automotive.

Бета-версію Android Auto 6.7 можна завантажити на Play Store (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.projection.gearhead). Ті користувачі, яким вона ще не доступна і котрі не хочуть чекати, можуть завантажити її з сайтів-агрегаторів, наприклад, з APK Mirror (https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-6-7-1127-release/).

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися