Вівторок, 28 Травня, 2024

Одна наклейка – і ваш гаджет матиме бездротову зарядку

Компанія Energysquare придумала незвичне рішення для зручнішого заряджання девайсів. Вона почала збирати на Kickstarter кошти для випуску наклейок, які можуть оснастити гаджети аналогом бездротової зарядки. Причому остання залишиться дротовою – принцип електромагнітної індукції не використовується. Завдяки цьому швидкість заряджання буде як звичайно, тоді як у електромагнітних бездротових вона нижча.

Energysquare

Energysquare

У наклейки є вузькі смужки, які кріпляться на задні кришки пристроїв. На відміну від наявних станцій для бездротового заряджання, вони використовують не електромагнітну індукцію, а звичайну електричну провідність. Тобто наклейка – це оголені дроти, по яких передається струм. Хвостик наклейки вставляється в порт зарядки мобільного пристрою – Lightning, Micro-USB або USB-C.

Energysquare

Зарядний килимок виготовлений з провідних квадратів, розташованих на непровідній підкладці. Коли покласти на нього мобільник наклейкою вниз, електроди активуються, і починається заряджання. Гаджет можна класти як завгодно, головна умова – щоб наклейка лежала на двох різних квадратах.

Energysquare

Використаний підхід дозволяє рішенню Energysquare підзаряджати одночасно кілька гаджетів. Обмежень за потужністю немає – можна заряджати стільки девайсів, скільки поміститься на зарядному килимку. Керуюча система контролює кожен квадрат окремо, і це дозволяє заряджати кілька пристроїв з різними протоколами.

Energysquare

Energysquare

Коли акумулятори поповнені на 100%, килимок автоматично відключається. Якщо покласти на килимок металевий предмет без наклейки, девайс не подаватиме на нього енергію. Пристрій також не боїться води: розробники кажуть, що його можна мити.

Для збору коштів на випуск системи Energysquare запустив кампанію на Kickstarter. Килимок і п’ять наліпок можна купити за 39 євро. Стартап за першу добу зібрав більше 18 тис. із запланованих 30 тис. євро.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися