Вівторок, 16 Липня, 2024

Що робити при повідомленні «Виявлено накладання» в Android

Власники гаджетів на Android Marshmallow та вище могли стикнутися з незвичною до цього поведінкою ОС. При спробі дозволити тій чи іншій програмі доступ до даних на екрані з’являється повідомлення «Виявлено накладання».

screenshot_2016-07-09-19-40-31-424-jpeg-467e506a217aebc701e3efc54a797269

Це діалогове вікно є черговим елементом захисту від шкідливих програм. Воно бореться з перехопленням даних при введенні, але накладання використовують і безпечні утиліти. Наприклад, іконка чату Facebook Messenger може залишатися попереду будь-якого контенту. Або ви можете використовувати утиліти для контролю яскравості дисплея.

Щоб позбутися вікна «Виявлено накладання», спершу встановіть, який додаток використовує це накладання (оверлей). Якщо це не очевидно або ви не знаєте, тоді доведеться по черзі зупиняти кожен додаток та перевіряти, чи з’являється вікно накладання. Іноді також оверлей використовує декілька програм. Якщо встановити додаток, що використовує накладання, не вдається, тоді перейдіть до налаштування дозволів та вимкніть опцію «Відображати над іншими програмами».

Після того як ви виконаєте все, що не могли зробити через появу вікна «Виявлено накладання», повторно активуйте використання оверлею. Інакше додатки, які його використовують, не зможуть нормально працювати.

2 КОМЕНТАРІ

  1. “Відображення поверх додатків” вимкнув для всіх додатків, але ВИЯВЛЕНО НАКЛАДЕННЯ все одно з’являється коли намагаюся дати дозвіл на зберігання додатку Диск…

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися