Понеділок, 15 Квітня, 2024

Microsoft Office змінює шрифт – уперше за 15 років

Уже у 2022 році офісний пакет Microsoft відображатиме тексти іншим стандартним шрифтом. Така зміна відбудеться вперше за останні 15 років. Компанія прохає у користувачів допомоги вибрати заміну.

Спершу стандартним шрифтом Microsoft Office був усім відомий шрифт Times New Roman, однак у 2007 році його замінив Calibri.

Нині в Microsoft вважають, що настав час еволюціонувати, та запропонували п’ять варіантів, серед яких користувачі колективно мають вибрати один. Серед кандидатів – шрифти з назвами Tenorite, Bierstadt, Skeena, Seaford, Grandview. Усі вони будуть доступні для використання в Office.

Щоб проголосувати за якийсь із шрифтів, потрібно бути користувачем одного з офісних хмарних продуктів Microsoft. Це може бути, наприклад, Excel for Microsoft 365, Word for Microsoft 365, Outlook for Microsoft 365. У будь-якому з цих додатків потрібно в меню Файл відкрити налаштування акаунта та в розділі приватності ввімкнути функцію опціональних можливостей, щоб завантажилися хмарні шрифти.

Підписуйтесь на наш Telegram.

Повідомити про свій улюблений шрифт можна у Twitter-акаунті Microsoft 365.

Нові шрифти входять у сімейство sans-serif fonts і виконані в різних стилях. Один із них, наприклад, заснований на німецьких дорожніх та залізничних знаках.

Шрифт Tenorite створили Ерін МакЛафлін та Вей Хуанг. Він є найбільш традиційним з усієї п’ятірки і виглядає як сучасна версія Times New Roman з широкими символами та чіткою пунктуацією.

Skeena розробили Джон Хадсон та Пол Ханслоу, і їхнім натхненням були шрифти попередніх шкіл дизайну типографіки. У нього великі варіації в товстих та тонких ділянках літер, помітні криві в таких літерах, як S, A, J.

Шрифт Bierstadt від Стіва Маттесона взяв натхнення від швейцарської типографіки ХХ століття. Закінчення літер чітко виділені, хоча є деякі пом’якшення, щоб уникнути відчуття жорсткої типографіки. Ім’я шрифта Маттесон взяв на честь гори в Колорадо, яка нагадує йому Швейцарські Альпи.

Тобіас Фрере-Джонс, Ніна Стоссінгер та Фред Шаллкрасс створили Seaford, який може видатися найбільш знайомим. Дизайнери брали натхнення в ручках старих крісел. Цей шрифт може виявитися найкращим для читання довгих документів.

Натхненням лдя Grandview стали класичні дорожні та залізничні знаки Німеччини, тому цей шрифт відразу вирізняється серед інших.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися