ТОП-5 цікавих місць неподалік столиці За рейтингом туристичного проєкту Vodafone – Find&Follow. Village Routes

Напередодні святкових вихідних Vodafone підготував добірку цікавих локацій для подорожей неподалік Києва

Напередодні святкових вихідних Vodafone підготував добірку цікавих локацій для подорожей неподалік Києва на основі уподобань користувачів власного туристичного проєкту Find&Follow. Village Routes.

До топ-5 увійшли такі місця:
Село Витачів – одне з найстаріших поселень України, де відкривається видовищна панорама Дніпра. Це ідеальне місце для спокійного відпочинку та яскравих фотосесій.
Богуславська гранітна яма – мальовниче місце на річці Рось, де скелі з червоного та сірого граніту 10-12 метрів у висоту формують каньйон довжиною 1,5 км. Вчені припускають, що вік скель сягає 2 мільярдів років. Багато хто їде сюди в пошуках спокою та позитивного настрою, як в «місце сили».
Бананова ферма у селі Рожни, де понад 15 років вирощують банани, інжир, гуаву, фейхоа, лимони, кавові дерева тощо. Всього – понад 50 сортів тропічних рослин. Записатися на екскурсію можна як групою, так і індивідуально.
Парк «Острів сакури» знаходиться у смт Володарка неподалік Білої церкви. Парк розташований на штучному острові посеред річки Рось. Тут висаджено близько 3,5 тисячі рослин, територія доглянута та спроектована для комфорту туристів. Зараз, в час цвітіння сакури, – один з найкращих періодів для відвідування парку.
Змієві вали біля сіл Круглик та Ходосівка. Це дерево-земляні укріплення, які простягаються на 1000 метрів з заходу на схід, та утворюють надзвичайно мальовничий ландшафт.

На сайті проєкту Find&Follow у розділі Village Routes є докладна інформація про кожну з локацій, цікаві маршрути з ними на 1-2 дні, а також усі необхідні контакти, додаткові варіанти проведення часу, поради щодо харчування та проживання.

Напрямок Village Routes було створено для підтримки розвитку сільського туризму, місцевих громад та малого бізнесу, а також створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Окрім того, сільські туристичні маршрути є малолюдними та безпечними в умовах поширення COVID-19.

Перелік маршрутів постійно доповнюється новими напрямками, а покриття мережі 4G (LTE 900 МГц) від Vodafone у сільській місцевості дає можливість знаходитись онлайн під час подорожей.