П’ятниця, 21 Червня, 2024

Google Play Music дозволяє чотири пристрої на рік

Музичний сервіс Google лише недавно з’явився в Україні, а корпорація вже ввела нові правила користування ним. Відтепер користувачі зможуть змінити лише чотири пристрої з Android на рік, за допомогою яких вони отримують доступ до цього магазину. Сюди входять також зміни прошивки та скидання до заводського стану, які враховуються, як підключення нового гаджета.

Обмеження на кількість підключених пристроїв у Google Play Music існує з 2012 року, коли користувачі могли підключити до свого акаунту максимум десять планшетів або смартфонів. При цьому після продажу, перепрошивки або заміни гаджета вони могли легко підключити новий, щоб продовжувати слухати музику.

Нові правила обмежують кількість мобільних пристроїв, які можуть з одного акаунту отримувати повний доступ до музичного сервісу Google. При цьому клієнт магазину на Android не видає жодних підказок чи повідомлення щодо перевищення ліміту. Цю інформацію можна побачити, якщо зайти до нього через веб-інтерфейс. У цьому разі сервіс пише «Вибачте, ви відключили занадто багато пристроїв».

Скриншот: Android Police

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися