Google перетворює всі Android-смартфони у світі на детектори землетрусів

Запуск розширеної системи попередження в Греції та Новій Зеландії у Google пояснюють тим, що ці країни не мають власних систем раннього сповіщення про землетруси

Доступна раніше лише в Каліфорнії система попередження про землетруси для телефонів Android почала розгортатися глобально. Google вже запустила її в Греції та Новій Зеландії. Смартфони Android в цих країнах слугуватимуть не лише постачальником сейсмічних даних – на них також надходитимуть попередження про поточні землетруси.

Світова армія смартфонів та планшетів Android може стати найбільш масштабною мережею відстеження сейсмічної активності у світі. Ці гаджети можуть перебувати в таких місцях, де традиційні сейсмічні датчики складно або неможливо встановити. Невисоку точність даних із сенсорів кожного окремого смартфона вдається компенсувати їхньою великою кількістю.

Підписуйтесь на наш Telegram.

Google минулого року інтегрувала інформацію з гаджетів Android у локальну систему ShakeAlert. Відомості про землетруси стали доступні в пошуку Google, дозволяючи точніше визначати епіцентр події та потужність.

Згодом Google запустила сповіщення ShakeAlert в Орегоні, і найближчим часом вона має запрацювати у Вашингтоні.

Окрім сповіщення про вже активні землетруси система Google здатна видавати ранні попередження про те, що скоро станеться землетрус.

Запуск розширеної системи попередження в Греції та Новій Зеландії в Google пояснюють тим, що ці країни не мають власних систем раннього сповіщення про землетруси.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я