Microsoft «перестрибне» WP8.1 GDR2

Власники смартфонів Windows Phone не отримають чергового оновлення – Microsoft відмовилась від випуску WP8.1 GDR2. Замість нього вона одразу розповсюджуватиме наступну операційну систему Windows 10 Mobile. Учасники програми бета-тестування отримають оглядову версію вже найближчим часом, а офіційне підтвердження відміни оновлення повинно з’явитися в рамках майбутнього заходу для споживачів Windows 10, який відбудеться 21 січня.

Фотографія одного з ранніх варіантів інтерфейсу Windows 10 Mobile

Оновлення GDR2 мало вийти ще в жовтні минулого року і принести ряд графічних та функціональних змін. Однак його затримали, а частина його можливостей, такі як швидке включення пересилання мобільних даних та голосовий помічник Cortana, впровадили в оновлення GDR1.

Через це на долю GDR2 залишилися зміни в інтерфейсі та ширша підтримка сучасного апаратного забезпечення. Наприклад, з ним би мобільники на Windows Phone могли отримати топову систему на чіпі SoC Snapdragon 805 та дисплеї з роздільною здатністю QHD (2560х1440 пікселів). Однак всі ці зміни стануть частиною майбутньої Windows 10 Mobile, і потреба у GDR2 відпала.