Microsoft працює над додатком для прямого пересилання фотографій зі смартфона на ПК

Нова утиліта слугуватиме додатком для наявної у Windows 10 програми «Фото».

Вивантажити свою фотоколекцію з пам’яті мобільника скоро можна буде за кілька секунд. Microsoft працює над додатком для Android та iOS, який дозволить передавати файли по Wi-Fi. Нова утиліта слугуватиме додатком для наявної у Windows 10 програми «Фото».

Щоб передавати фото в новий спосіб, необхідно підключити всі девайси до однієї мережі Wi-Fi. Подібне рішення вже пропонує сервіс OneDrive, але він для своєї роботи вимагає авторизацію у «хмарі» Microsoft.

додатком

Окрім зручнішого пересилання з мобільних пристроїв додаток «Фото» у Windows 10 отримає також й інші нові можливості. Серед них – спецефекти, стікери, теми та музика.

Нові можливості з’являться скоро в програмі для тестувальників Windows Insider. Звичайні користувачі отримають їх з виходом наступного публічного оновлення.

Тим часом схожі функції можна отримати, установивши додаток Google Photos на своїх пристроях. Він автоматично завантажує всі зображення у «хмару», де їх можна переглядати через веб-сайт цього сервісу. Однак при цьому варто пам’ятати, що в безплатних акаунтах Google стискає зображення та зменшує їхню якість. Зберігати оригінальні знімки можна лише за передплатою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я