Microsoft призупинить смартфони Windows Phone

Частка світового ринку смартфонів, що належить пристроям з ОС Windows Phone, як очікується, продовжить скорочуватися. Це одна з причин, чому Microsoft Mobile не випустить модель нового апарата до другої половини 2015 року. Такий прогноз дає ресурс DigiTimes з посиланням на представників ланцюжка поставок.

Світовий ринок смартфонів, за даними Gartner, за рік виріс на 20%, але частка пристроїв з Windows Phone при цьому скоротилася з 3,6% до 3%. Для порівняння: частка Android за рік збільшилася з 82,0% до 83,1%, iOS – з 12,1% до 12,7%. В абсолютному вираженні в третьому кварталі 2014 виробники відвантажили 9 млн смартфонів, що працюють під управлінням ОС Windows Phone.

Скорочення долі ринку гаджетів з Windows Phone пояснюється тим, що у верхньому сегменті ці пристрої не можуть конкурувати за технічними характеристиками та функціональними можливостями, а в середньому та початковому сегментах вони програють за співвідношенням ціни і споживчих якостей апаратам з ОС Android.

Хоча деякі виробники погодилися підтримати платформу Microsoft, вони все одно не поспішають випускати відповідні моделі. Більше того, компанія Huawei вже повідомила про намір покинути табір прихильників Windows Phone, а компанії Samsung та HTC випустили моделі з Windows Phone тільки на обмеженому числі ринків.

Саме через це, стверджують у DigiTimes, мобільному підрозділу Microsoft Mobile довелося відкласти випуск нового телефона на друге півріччя наступного року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я