Microsoft втричі зменшила час на відмову від Windows 11

Windows 11 пропонує лише 10-денний термін, щоб змінити свою думку про оновлення та повернутися до Windows 10.

Після оновлення до Windows 11 користувачі отримають трохи більше тижня, щоб відмовитися від неї, якщо ОС не сподобається чи будуть проблеми. Це втричі менше, ніж Microsoft надавала для попередніх систем Windows 7, 8, 10.

Windows 11 пропонує лише 10-денний термін, щоб змінити свою думку про оновлення та повернутися до Windows 10. Попередні операційні системи Windows 10, Windows 7 або 8.1 надавали 30 днів відстрочки, щоб погратися з ними і повернутися до попередньої версії, якщо користувач вирішив, що новинка не для нього.

Після закінчення 10-денного терміну при переході до екрану параметрів “Відновлення”, опція “Повернутися” буде виділена сірим кольором. Єдиний спосіб повернутися до Windows 10 на цьому етапі – повністю перевстановити ОС на комп’ютері, що вимагатиме багато дій, і є складним завданням у порівнянні з простим натисканням кнопки відновлення.

Тим, хто не впевнений щодо переходу на Windows 11 можна порадити створити повну резервну копію образу установленої Windows 10 перед оновленням. Для цього згодиться стороннє програмне забезпечення, наприклад, Acronis True Image або Macrium Reflect або вбудований засіб резервування Windows.

Якщо ж ви знаєте, що не будете переходити на Windows 11 з поточної Windows 10, пропозицію встановити оновлення можна заблокувати. Читайте Як заблокувати Windows 11, якщо ви хочете залишитися на Windows 10

2 КОМЕНТАРІ

  1. А что, кто то из понимающих и разбирающихся пользуется обновлением и возвратом в винде?
    Да винда поставленная “с нуля”, глючит и работает через пень-колоду…
    А обновленная/возвращенная, содержащая обрывки старых программ, драйверов, ненужные куски реестра – это один сплошной тормоз и глюк!

    Хотите чтоб работало – при смене версии винды ее надо переустанавливать.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я