Вівторок, 16 Липня, 2024

Microsoft використає криптовалюти, щоб боротися із піратством

Microsoft розглядає можливість використання блокчейну криптовалюти Ethereum для боротьби з цифровим піратством. Нова система називається Argus і має стати першою публічною антипіратською системою. Її опис на 11 сторінках надає дизайн, використання та оцінку її можливостей.

Блокчейн – це велика книга записів транзакцій, яка зберігається в усіх учасників цього блокчейну. Доступ до неї має кожен, а підробити в ній записи можливо лише коли більшість учасників на це погодиться. Це робить блокчейн стійким до маніпуляцій.

Окрім Microsoft над новою системою працювали спеціалісти китайського гіганта електронної торгівлі Alibaba та науковці Університету Карнегі-Меллона.

Для роботи системи Argus у Microsoft обрали блокчейн криптовалюти Ethereum. Argus спеціально використовує публічний блокчейн, щоб дозволити інформаторам залишатися анонімними, при цьому надаючи доступ для широкої публіки. Argus захистить інформацію про особистість інформаторів, однак дозволить відстежити джерело піратського контенту.

Завдяки оптимізації криптографічних операцій ціна публікації звіту у Argus буде еквівалентною за вартістю приблизно 14 транзакціям ETH.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися