Вівторок, 16 Липня, 2024

Діра в Apple AirPods дозволяє зловмиснику замінити музику, яку ви слухаєте

Уявіть собі це: ви насолоджуєтеся улюбленим шедевром музики на своїх AirPods, коли раптово трек змінюється на щось огидне. Це аслідок нещодавно відкритої діри програмного забезпечення навушників. Зловмисники можуть перехопити контроль та замінити відтворювану мелодію на інший аудіофайл.

Проблема стосується для AirPods (2-го покоління та новіших) та всіх версій AirPods Pro, AirPods Max, Powerbeats Pro та Beats Fit Pro. Apple у новому оновленні прошивок навушників уже закрила діру.

Apple описала вразливість так: «Коли ваші навушники шукають запит на підключення до одного з ваших раніше сполучених пристроїв, зловмисник у зоні дії Bluetooth може підробити передбачуваний вихідний пристрій і отримати доступ до ваших навушників».

Apple не пропонує можливості вручну оновити мікропрограму ваших AirPods, тобто ви не можете їх примусово оновити, а потім уберегти себе від можливої насильницької зміни музики.

Натомість, оновлення мікропрограми доставляються автоматично, коли ваші навушники з’єднані з Bluetooth на вашому iPhone, iPad або Mac.

Проте є спосіб перевірити, чи вразливі ваші навушники. Відкрийте свій iPhone або iPad, перейдіть у «Параметри» – «Bluetooth» і торкніться кнопки інформації поруч із навушниками. Версія програмного забезпечення, яку ви хочете побачити там: 6A326 або 6F8.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися