Мобільні ігри дешевше телевізора

Проводити час за мобільними іграми – найбільш монетизованими додатками для смартфонів та планшетів – виявляється приємніше для гаманця, ніж дивитися телевізор. Пограти у віртуальні розваги обходиться в шість разів дешевше, ніж перегляд платних телеканалів протягом того ж часу.

Такі дані отримали аналітики агентства Flurry, які підрахували, що в мобільних іграх користувачі витрачають в середньому 11 центів на годину, тоді як 60 хвилин перегляду кабельних телеканалів обходяться у 64 центи. Експерти відзначають, що якість мобільних ігор в останні роки зросла, але розрив у доходах між цими видами розваг в шість разів так і не змінився.

Користувачі, як і раніше, віддають перевагу безплатним мобільним іграм та намагаються нічого не купувати всередині гри, а платні мобільні ігри залишаються в окремій групі. А після переходу на фріміум-модель розробники приділяють більше уваги механізмам «викачування» грошей всередині гри, і менше займаються якістю ігрової механіки та сценарієм.

За даними eMarketer, середньостатистичний американець проводить 2:00 51 хвилину в день в мобільних додатках і 4 години 33 хвилини за переглядом кабельних каналів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я