Руйнацію Донбасу покаже redonbass.org

Громадська організація SocialBoost за підтримки Програми розвитку ООН заснувала проект redonbass.org. Ця платформа дозволяє за допомогою сайту та додатків для iOS та Android моніторити руйнування інфраструктури та житлового фонду Донецької та Луганської областей, де знову активізувалися проросійські терористи та найманці.

Дані подано на інтерактивній карті. Там можна вибрати конкретні об’єкти, дізнатися, до якого типу інфраструктури вони відносяться, за якою адресою знаходяться, наскільки пошкоджені та коли це відбулося, за наявності подивитися фотографії.

На сайті є система фільтрації, тож можна виокремити будови за ступенем руйнувань, категорією, місцезнаходженням та етапом відновлення. Останнє актуально в першу чергу для звільнених від терористів населених пунктів.

Картина руйнувань ще далеко не повна. Допомогти проекту може кожен бажаючий, для цього є опція повідомлення про пошкоджені об’єкти.

Проект покликаний не тільки інформувати громадськість про стан справ у зоні проведення АТО, але і допомогти у відновленні регіону після закінчення бойових дій. Зібрані на сайті матеріали передаватимуться Агентству з питань відновлення Донбасу для того, щоб в уряді могли заздалегідь планувати роботи з відновлення. На думку авторів проекту, така інформація також допоможе залучити іноземні інвестиції на відновлення регіону.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я