Четвер, 30 Листопада, 2023

Мобільники заощаджуватимуть трафік

Незважаючи на розвиток швидкісних мобільних технологій пересилання даних, у світі є ще багато країн, де люди користуються повільним GPRS/EDGE. Одна з них – Україна, і тому в ній можуть стати досить популярними смартфони, які побудовані на чіпсетах китайської компанії МТК. Адже вона вбудувала в них технологію Opera Max, з якою мобільник буде економніше витрачати трафік та швидше завантажувати дані в усіх програмах.

Нові можливості з’являться у смартфонах на базі чіпсетів MT6732 та MT6752. Обидва являють собою 64-бітні процесори з ядрами ARM Cortex-A53, які працюють на частоті 2 ГГц. Причому перший з них є чотириядерною системою, а другий – восьмиядерною. Відеочіп у новинках представлений рішенням Mali-T760.

Технологія Opera Max – це наступний розвиток реалізованого у браузері Opera Mini стиснення при пересиланні даних. З її допомогою стискується не лише інформація у веб-навігаторі, але й у всіх інших програмах на смартфоні. Розробники з Opera кажуть, що залежно від типу даних можна заощадити до 50% мегабайтів.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися